KONST / Litografier / Färglitografi 12113163
nr 1211 3163
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad 128/160. Motivet: 38x52 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:37:12
21/10 12:41:51
100 kr
21/10 15:59:11
22 okt
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson